PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

-=Dobrodosli na Kamila Public Forum=-




 

 OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Uliquiorra




Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.01.2012

OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!   OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 03, 2012 5:44 am

Znaci nekontam neko me je ban nzm zasto . i taj admin sto me je ban nije napisao zasto nisam igrao cs 7-8 meseci i sad kad sam usao malo da se sprdam neki klinac retard me ban. igram cs vise od 6god i da me neki klinac ban sto je piso u gace dok sam ja igrao cs... Srecna Nova Godina (: Cool a ako neverujete pitajte Boogimena,Budzu,Djoxa,CCCP, i ostale starije igrace sa koima sam igrao jos u Magusu cs.... kako igram. have fun by Tole


Poslednji izmenio Uliquiorra dana Pon Jan 09, 2012 6:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Uliquiorra




Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.01.2012

OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!   OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 03, 2012 5:56 am

STEAM_0:0:1149467611
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!   OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 03, 2012 9:51 am

Unbanovan si,a nije te ban neki admin nego head admin,a i on nije klinac nego je mozda i od tebe stariji Smile Poz
Nazad na vrh Ići dole
Uliquiorra




Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.01.2012

OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!   OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! EmptyUto Jan 03, 2012 9:56 am

Hvala Razz ja sam 89 :PP a ako imam neki chit da mi se muda osuse
Nazad na vrh Ići dole
Uliquiorra




Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.01.2012

OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!   OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! EmptyPon Jan 09, 2012 5:22 am

WTFFFFFFFFFF OPET BAN wH // Jumper ovde ... imam full demo od te mape nzm zasto!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!   OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OPETTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kamila Public :: Kamila Public CS Community :: Ban/Unban-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions